BUSY POLSKA – HOLANDIA? LUCASTOUR!

BUSY POLSKA – HOLANDIA? LUCASTOUR!

Chcesz rozpocząć pracę w Holandii i interesują Cię busy Polska – Holandia? Przedsiębiorstwo transportowe LucasTour oferuje najwyższy standard przejazdu po okazjonalnych cenach, dowożąc klientów pod konkretne adresy, a nie, jak część firm konkurencyjnych, pod punkty narzucone z góry.

NAJLEPSZY PRZEWOŹNIK POLSKA – HOLANDIA…

…ale, oczywiście, nie tylko. Firma LucasTour specjalizuje się w przewozie klientów na rynku krajowym oraz międzynarodowym, a w swojej ofercie posiada również transport przesyłek – bezbłędnie i na czas. Najczęściej jednak wybieraną przez klientów formą usługi jest przewoźnik Polska – Holandia.

Warto tutaj wspomnieć, że wszystkie pojazdy w LucasTour (firma transportowa Jasło) wyposażone są w nawigację satelitarną, dzięki której pasażerowie nie muszą martwić się o dojazd pod konkretnie wskazany adres. Busy (Polska – Holandia i inne) poddawane zostają również kontrolom i regularnym przeglądom, klienci mogą więc czuć się bezpiecznie. Dodatkowo także współpracujący z firmą kierowcy przechodzą specjalistyczne badania i odpowiednie do jazdy przygotowanie. Samochody posiadają również telewizory, dostęp do Wi-Fi, a także komfortowe i dopasowujące się do podróżnego fotele. Same atuty!

BUSY: RZESZÓW – NIEMCY I INNE

Busy (Polska – Holandia, Niemcy i Belgia) to, oczywiście, nie jedyne możliwości połączeń oraz rodzaj usługi. Dla zorganizowanych grup firma zajmuje się organizacją wyjazdów do Francji i Austrii, a kierowcy i samochody często wynajmowani są także jako przewoźnicy wycieczek szkolnych czy imprez biznesowych. Przewozy (na przykład busy: Rzeszów – Niemcy) odbywają się kilka razy w tygodniu, więc każdy ma szansę dobrać odpowiedni dla siebie termin wyjazdu. Nie ma znaczenia, skąd jeździsz – LucasTour to firma transportowa Jasło (gdyż tam posiada siedzibę), jednak wyjazdy organizowane są na terenie województw: Małopolskie, Śląskie, Opolskie i Dolnośląskie.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że LucasTour to firma przede wszystkim rzetelna, której zaufało bardzo wielu podróżnych; zaufaliśmy i my. Jesteśmy przekonani, polecając ich usługi, że dla nich liczy się każdy klient i każda trasa, a busy, w których się ją przebywa, sprawiają, że jest ona przyjemniejsza. Jeżeli więc wciąż poszukujesz odpowiedniego przewoźnika – ten będzie najodpowiedniejszy. Zapewniamy!