Czyste zdrowie

Czyste zdrowie

Ochrona zdrowia i konieczność spełnienia nowych i surowych norm higienicznych nabierają nowego znaczenia. Od zawsze były to sprawy priorytetowe, bo na szali znajdowało się funkcjonowanie społeczeństw. Prawdziwym wyzwaniem i egzaminem stała się epidemia koronawirusa. Jak radzić sobie w tych wyjątkowych okolicznościach?

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk. Niezastąpiona w walce z epidemią

Już powoli przyzwyczailiśmy się do nowej rzeczywistości. Nikogo nie dziwi konieczność zachowania dystansu, noszenia maseczki czy dezynfekcji rąk. W każdym sklepie, instytucji, miejscu publicznym znajduje się przynajmniej jedna wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk. Wygodna w użyciu, umożliwia bezdotykową dezynfekcję. Wystarczy podłożyć dłonie pod aplikator, a specjalny czujnik uruchomi proces dezynfekcji. Kontakt ograniczony do minimum, przy maksymalnym zachowaniu środków ostrożności. W razie potrzeby stację można w łatwy sposób przemieścić w dowolne miejsce. Możliwość rozbudowy sprawia, że stacja będzie wyglądała schludnie w każdym miejscu.

Hurtownia chemii gospodarczej. Czystość pod ręką

Oczywiście dbanie o czystość i higienę to nie "zasługa" koronawirusa. Pomijając domową przestrzeń, o którą dbamy z przyjemnością, dla własnego komfortu, są jeszcze przestrzenie biurowe, handlowe, użytku publicznego, o które należy dbać w sposób szczególny. Obiekty te wymagają olbrzymich ilości specjalistycznych środków czystości. I właśnie, głównie na potrzeby dużego zapotrzebowania, powstała hurtownia chemii gospodarczej. W łatwy i przystępny sposób, nie wychodząc nawet z biura, można złożyć kompletne zamówienie.

Dobrze zaplanowane osuszanie budynków uchroni przed katastrofą

Zdarzają się jednak sytuacje, w których nawet najbardziej zaawansowane środki chemiczne nie pomogą. W przypadku podtopienia czy zalania budynku trzeba sięgnąć po specjalistyczne rozwiązania i urządzenia. Osuszanie budynków to nie tylko działanie konkretnej maszyny, ale szereg starannie zaplanowanych czynności. Proces osuszania przygotowywany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju budynku, jego specyfiki i stopnia uszkodzeń. Po etapie osuszania czas na dalsze oględziny i planowanie konkretnych działań, czyli określenie stopnia wilgotności, a w razie potrzeby odgrzybianie i ozonowanie. Prawidłowo przeprowadzony proces osuszania przywróci pomieszczenia do stanu sprzed zalania i zabezpieczy poddane długotrwałemu działaniu mury przed niszczycielskim działaniem wilgoci.