Niech się mury pną do góry!

Niech się mury pną do góry!

Branża budowlana, przemysł i motoryzacja korzystają z tych samych, sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych. Jednak prawidłowe przygotowanie i obróbka tych materiałów wymagają użycia specjalistycznej wiedzy i narzędzi pomocniczych, ułatwiających komfort i poprawiających bezpieczeństwo pracy.

Kątowniki aluminiowe podstawą w budowie solidnych konstrukcji.

Znane od lat i sprawdzone w wielu sytuacjach kątowniki aluminiowe, stanowią podstawę w wielu konstrukcjach i tworzą jej ogólny zarys. Wytrzymałe, wykonane z najtwardszych materiałów, znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest solidna  bezpieczna konstrukcja. Ze względu na przeznaczenie kątowniki mogą być dostarczane do odbiorcy w krótszych odcinkach lub specjalnym transportem dłużycowym. W wyjątkowych warunkach kątowniki można dostosować do najsurowszych wymagań sanitarnych, pokrywając je specjalnymi środkami lub lakierami. Proste rozwiązania stanowią najtrwalszą podporę dla najbardziej zaawansowanych konstrukcji.

Najlepszy osprzęt do elektronarzędzi nieodzownym wsparciem w pracy.

Dzięki łatwym w obsłudze, wygodnym i bezpiecznym elektronarzędziom, wymagające i precyzyjne prace techniczne stały się łatwiejsze i dokładniejsze, nawet jeśli wykonywane są w trudno dostępnych miejscach. Elektronarzędzia znacznie przyśpieszyły przebieg prac, a to dzięki kompaktowym wymiarom i dużej mobilności. Jednak nawet najlepsze urządzenia tego typu nie poradzą sobie, jeśli nie zostaną zaopatrzone w najwyższej jakości osprzęt do elektronarzędzi. Setki dedykowanych przedmiotów: tarcze, frezy, dłuta, otwornice, dyski, wiertła i inne bardziej lub mniej wymyślne akcesoria stanowią potężny oręż w walce o wygodę, czas i precyzję. Pod warunkiem jednak, że potrafimy je umiejętnie dobrać i używać zgodnie z przeznaczeniem.

Siatka zgrzewana 30x30. Kompaktowe i wygodne zastosowanie.

Konstruować szybko, tanio i wszechstronnie, to główne założenia skutecznego działania. W dzisiejszym świecie liczy się czas. Materiałem umożliwiającym wykonanie wielu różnych konstrukcji, wzmocnień, półek, czy podłoży w krótkim czasie jest siatka złożona z gotowych elementów o różnych wymiarach. W zależności od średnicy oczek wykorzystanego do produkcji siatki materiału i jej elastyczności, można wykorzystać ją niemal wszędzie. Doskonałym przykładem jest siatka zgrzewana 30x30. Użyta w przemyśle charakteryzuje się estetyką, trwałością, a odpowiednio przygotowana, także odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne i chemiczne.