Planujesz urodziny przyjęcie dla dzieci? Koniecznie sprawdź te trzy atrakcje!

Planujesz urodziny przyjęcie dla dzieci? Koniecznie sprawdź te trzy atrakcje!

Jak zorganizować najlepszą imprezę dla maluchów pod słońcem? Oczywiście nie może na niej zabraknąć atrakcji, które wymienimy w niniejszym artykule. Dowiedz się jak zorganizować najlepszy kinderbal pod słońcem i jak sprawić, aby uczestnicy imprezy jeszcze w czasach dorosłości wspominali tę niezwykłą imprezę! Jeśli właśnie planujesz przyjęcie urodzinowe dziecka, to koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami – zapraszamy do lektury!

Malowanie twarzy

Tej atrakcji nie trzeba nikomu przedstawiać, uwielbiają ją wszystkie dzieciaki, a do animatora zawsze ustawiają się długie kolejki dzieciaków, chcących w kilka minut zmienić się w motylka, myszkę, tygrysa czy swoją ulubioną postać z bajki. Podczas malowania, nie musisz martwić się o swojego malucha, farbki, którymi malowane są twarze ,najczęściej są hipoalergiczne i przystosowane do kontaktu z delikatną skórą dziecka, a do tego w kilka sekund zmyjesz je za pomocą letniej wody. Dla dzieci z kolei jest to zawsze świetna zabawa i atrakcja pobudzająca wyobraźnie. A może pójść o krok dalej i z tak pomalowanymi twarzami urządzić dziecięcy teatrzyk lub cyrk pełen zwierząt? Dzieciaki z całą pewnością będą zachwycone!

Dmuchane zamki i inne dmuchańce

Jak zabawić dziecko i nieco zmęczyć je w tym samym czasie? Odpowiedzią jest tutaj – dmuchany zamek! Jeśli masz na swoim podwórku lub w wynajętej przestrzeni nieco dodatkowego miejsca, ta atrakcja będzie doskonałym strzałem w dziesiątkę na każdym dziecięcym przyjęciu, a maluchy, jak i nieco starsze dzieci będą zachwycone tą zabawą jak żadną inną. Koszt wynajmu takiego dmuchanego zamku nie jest wygórowany i waha się między 100, a 400 zł w zależności od czasu wynajmu.

Miś do wynajęcia

Miś do wynajęcia to nic innego, jak animator w kostiumie białego niedźwiadka, który zabawia dzieci, a przy okazji ma na nie oko. Promotor, który będzie z Wami przez cały czas trwania imprezy, nieco odciąży Was od rodzicielskich obowiązków, a do tego zajmie wszystkie dzieci ciekawymi i rozwijającymi grami czy zabawami. Pewnie jest, że przy nim nikt nie będzie się nudził, a to najlepsza reklama dla zaangażowanego w swoją pracę animatora. Miś do wynajęcia to także unikatowy i zabawny uczestnik każdej sesji zdjęciowej, który rozbawi małe i duże towarzystwo. Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie dla swojego dziecka – już wiesz, czego potrzebujesz, aby przygotować najlepszy kinderbal. Dzięki tym trzem atrakcjom z pewnością będzie o nim głośno nawet przez kilka kolejnych miesięcy, a Ty zyskasz order najlepszego rodzica w całej galaktyce.