Rozwiązania na nowe czasy

Rozwiązania na nowe czasy

Nowa rzeczywistość, której właśnie doświadczamy, wymaga zupełnie nowych rozwiązań. Dlatego dziś już nikogo nie dziwią wszechobecne stacje do dezynfekcji rąk. Z oczywistych względów wzrosło również zapotrzebowanie na środki czystości. W co zainwestować i gdzie kupić taniej i więcej? Zapraszamy do lektury.

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk. Rozwiązanie na nowe czasy

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk, to idealna propozycja dla wszelkich instytucji, sklepów, czy wszystkich podmiotów, gdzie panuje większy ruch i wymagane jest przestrzeganie określonych przepisów sanitarnych. Stacje można dostosować do potrzeb, a dostępne warianty graficzne sprawiają, że urządzenia nie będą rzucały się w oczy i nie zepsują spójnej aranżacji wnętrza. Co ważne, dozowniki płynu odkażającego działają bezdotykowo, co minimalizuje ryzyko kontaktu dłoni z powierzchnią. Stacje wykonane są według najnowocześniejszych standardów. Przyjemny design, bezawaryjna praca, łatwa obsługa i duża mobilność oraz możliwość dowolnej konfiguracji, to niewątpliwe atuty. Skorzystaj już dziś.

Hurtownia chemii gospodarczej. Aby kupować łatwiej

Wraz z nastaniem nowej, pandemicznej rzeczywistości wzrosło zapotrzebowanie na artykuły chemiczne. Zupełnie zmienił się również sposób realizacji zamówień. Handel wirtualny w dużej mierze zastąpił tradycyjne wizyty w sklepach, a koszyk zakupowy znacznie zwiększył objętość. I nie ma w tym nic dziwnego. Decydując się na zakupy w sieci, jednorazowo kupujemy więcej. Po pierwsze, pozwala to obniżyć koszty wysyłki, a po drugie ogranicza do minimum konieczność kolejnych zakupów. Jednak kompletne zakupy, pozwalające uzupełnić zapasy, możliwe są tylko w dobrze zaopatrzonych sklepach. Hurtownia chemii gospodarczej zapewni szybką dostawę, a wśród szerokiego asortymentu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Perfekcyjne rozwiązanie na trudne czasy. I nie tylko.

Profesjonalne osuszanie budynków. Zrób to sam!

Jednak nie tylko pandemia potrafi zaskoczyć. Równie trudną sytuacją jest wszechobecna wilgoć. Czasem to przeciwnik, który pojawia się w wyniku błędów konstrukcyjnych, częściej jednak, to wynik nieprzewidzianego zdarzenia, choćby takiego jak zalanie. Długotrwałe działanie wody pozostawia po sobie trudną do zwalczenia wilgoć. Dlatego od razu warto zdecydować się na profesjonalne osuszanie budynków. Może to zrobić dla nas wykwalifikowana ekipa, bądź jeśli sytuacja nie wymaga skomplikowanych i szeroko zakrojonych działań, osuszania możemy podjąć się sami, wypożyczając odpowiedni do tego sprzęt.