Twoja firma w internecie

Twoja firma w internecie

Światowa pandemia spowodowała, że wiele firm przestało działać stacjonarnie i musiało przenieść swój biznes do świata online. 2020 rok przyniósł nam szybki rozwój e-commerce oraz digital marketingu. Tylko dzięki szybkiemu dostosowaniu się do nowej rzeczywistości wiele przedsiębiorstw mogło utrzymać się na rynku. W poniższym artykule przedstawiamy jak przenieść firmę do internetu.

Strona internetowa- dlaczego jest taka ważna?

Pandemia spowodowała, że część sklepów została zamkniętych, nie działają galerie handlowe, a lokale gastronomicznej mogą jedynie dowozić jedzenie do domów. Oprócz tego ludzie coraz mniej czują się bezpiecznie i wolą dokonywać zakupów przez internet, takie rozwiązanie jest nie tylko dużo bardziej bezpieczne, ale także wpływa na nasz komfort. Tworzenie sklepów internetowych staje się coraz bardziej popularne. Nasza strona www to nie tylko miejsce gdzie dokonamy zakupów, ale także jest to nasza wizytówka, która powinna być bardzo dobrze dopracowana, tak by potencjalny Klient mógł z łatwością zapoznać się z działaniami naszej firmy oraz ofertą.

Serwery dedykowane dla Twojej firmy

Gdy już stworzymy stronę internetową, która będzie na nas zarabiała, warto powierzyć opiekę nad nią specjalistom w swojej dziedzinie. Serwery dedykowane to rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że informatycy zadbają o każdy najmniejszy szczegół naszej internetowej działalności.

Aplikacja dedykowana dla Twojej firmy

Korzystanie z aplikacji mobilnych staje się coraz popularniejsze, mają je taksówkarze, lokale gastronomiczne, a nawet kosmetyczki. Szybki postęp w świecie technologii spowodował, że platforma low code, umożliwi nam stworzenie prostej apki bez programowania. Dlatego warto zastanowić się czy nie wprowadzić takiego rozwiązania w naszej firmie.

Nie lekceważ mediów społecznościowych!

Siła internetu w poprzednim roku okazała się niezwykła i nie zapowiada się na to, że w tym roku miałoby się cokolwiek zmienić. Obecność firmy w mediach społecznościowych to ‘must have’. Nawet przy niewielkim budżecie można zdziałać cuda.

Twoja pozycja w wyszukiwarce Google sprawia, że łatwiej do Ciebie dotrzeć, wzbudzasz większe zaufanie i przede wszystkim zdobywasz nowych Klientów. Najlepiej, by jej stworzenie powierzyć specjalistom z branż IT, dzięki temu będziesz miał pewność, że strona jest intuicyjna, działa sprawnie i łatwo się z Tobą skontaktować np. poprzez wypełnienie formularza na stronie. Informatycy zadbają o najmniejszy szczegół, a Ty będziesz mógł skupić się na tym na czy znasz się najlepiej- na rozwoju swojej firmy!