WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ ON-LINE? FOTOFORMA!

WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ ON-LINE? FOTOFORMA!

Masz już na koncie kilka naprawdę udanych zdjęć i i interesuje Cię wywoływanie zdjęć on-line? A może, tak przy okazji, potrzebujesz doradztwa w zakresie obsługi swojego sprzętu? Fotoforma to idealnie miejsce dla Ciebie! – Nie tylko sklep ze sprzętem, ale i laboratorium, w którym wywołają Twoje zdjęcia w najwyższej jakości za najlepszą cenę.

WYWOŁYWANIE ZDJĘĆ – NIE TYLKO WARSZAWA

W sklepie fotograficznym w Warszawie na Placu Defilad znajduje się profesjonalne laboratorium fotograficzne. Oczywiście, mieszkańcy Warszawy mogą wywoływać tam zdjęcia stacjonarnie, jednak studio nie otwiera się jedynie na lokalnych klientów – działa on-line. Zdjęcia należy przesłać do programu, który można pobrać na dysk swojego komputera (działa znacznie sprawniej) lub skorzystać z wersji zamieszczonej się na stronie fotolab. Jeżeli chodzi nie tyle o wywołanie zdjęć, co o ich przesyłkę, do wyboru jest opcja wysyłki kurierem lub usługi poczty polskiej.

W Fotolab Fotoforma wywołanie zdjęć dzieje się na papierze firmy Kodak Supra Endura VC; na papierze: błyszczący, matowy i jedwabisty – do wyboru. Wykonane odbitki mogą mieć format od 9x13 do 30x90. Zdjęcia naświetlane są na maszynie Noritsu QSS -3701HD.

FOTOFORMA – LABOLATORIUM I SKLEP

W polecanym sklepie nie tylko zamówisz wywołanie zdjęć, ale przede wszystkim możesz uzyskać kompleksową pomoc w zakresie doradztwa na temat sprzętu (aparaty fotograficzne, kamery, drony), pomoc przy jego zakupie, akcesoria niezbędne do fotografii i prowadzenia studia (na przykład lampy, światłomierze), a także programy graficzne, papier, drukarki i skanery, wkłady (na przykład Fujifilm Instax) i wiele, wiele innych. Fotoforma posiada również wypożyczalnię sprzętu – aparaty firmy Canon, Nikon, FujiFilm, Olympus, obiektywy Sigma i sprzęt video.

Fotoforma to miejsce, w którym można znaleźć praktycznie wszystko, co dotyczy tematu fotografii. Nie tylko sprzęt, ale i informacje o nim, a także i same zdjęcia – o to wszystko dba doświadczona obsługa, której warto zaufać. Zaufaliśmy my; teraz czas na Ciebie!