ZNAJDŹ SWÓJ AUTO ZŁOM – DOKASACJI.PL

ZNAJDŹ SWÓJ AUTO ZŁOM – DOKASACJI.PL

Mieszkasz w mniejszej miejscowości i zastanawiasz się, jak możesz pozbyć się swojego starego samochodu? Być może należysz do ludzi, którzy cenią sobie oszczędność czasu i nie masz zamiaru spędzać tygodni na giełdzie czy aukcji, czekając, aż zgłosi się zainteresowany kupiec? Masz rację – nie trać ani czasu, ani pieniędzy! Skorzystaj z oferty auto złomu!

EKSPRESOWY AUTO ZŁOM – KRAKÓW, WROCŁAW I NIE TYLKO

Będąc posiadaczem zużytego samochodu, na pewno zastanawiasz się, co z nim zrobić – próbować sprzedać czy od razu zezłomować? Być może nierzetelny sprzedawca zasugeruje Ci większą cenę niż auto złom, jednak nie warto ryzykować. Warto natomiast rozejrzeć się za rzetelnym auto złomem. Takie znajdziesz na stronie dokasacji.pl – to wyszukiwarka najlepszych ofert auto złomów z całej Polski (auto złom Kraków, Wrocław, ale również mniejsze miejscowości, na przykład Wałbrzych czy Wieluń czy Łomża).

Dlaczego piszemy o tym, że warto poznać oferty auto złomów w swojej okolicy? Ponieważ każdy rzetelny auto złom działa na bardzo prostych i korzystnych zasadach. Jakich? Ty dzwonisz i mówisz, który samochód chcesz zezłomować, a wyspecjalizowani pracownicy informują Cię o najwyższej możliwej cenie, jaką mógłbyś otrzymać za swój wóz, oddając go w legalnie działających firmach. Nie musisz osobiście transportować go do złomu – zgłosi się po niego pracownik, wraz z lawetą. Gotówkę otrzymasz do ręki, tak samo jak kopię umowy oraz wszystkie potrzebne dokumenty świadczące o wyrejestrowaniu i zutylizowaniu pojazdu. Legalnie, rzetelnie i, przede wszystkim, szybko.

POJAZDY PASAŻERSKIE, TURYSTYCZNE I INNE

Na dokasacji.pl znajdziesz oferty auto złomów z całej Polski, specjalizujących się nie tylko w złomowaniu samochodów przeznaczonych do transportu osobowego (samochody osobowe i inne pojazdy pasażerskie). Znajdziesz tam również auto złomy, które zajmują się skupowaniem i złomowaniem większych samochodów turystycznych (kampery, przyczepy i inne), a także pojazdy wykorzystywane w transporcie bezpasażerskim, czyli samochody ciężarowe, dostawcze. Jest to opłacalne, ponieważ zasady złomowania tego typu pojazdów w auto złomach znajdujących się w wyszukiwarce są dokładnie takie same jak w przypadku samochodów osobowych – wycena telefoniczna jest darmowa, transport firmowy, a cena – najwyższa z możliwych.

PAMIĘTAJ!

Sprzedając samochód, który nie nadaje się już do jazdy, nie masz pewności, że zostanie on wykorzystany zgodnie z prawem – jego części mogą trafić na czarny rynek lub auto może zostać wykorzystane w nielegalnych działaniach (na przykład w rabunku). Również odpady z rozkładu lub nielegalnego złomu mogą zaszkodzić środowisku. Każde z tych działań podlega wysokim karom, za które odpowiedzialność ponosi właściciel! Zadbaj więc o swoje bezpieczeństwo i postępuj zgodnie z prawem – samochód nieużytkowy oddaj na złom i upewnij się, że otrzymałeś dokument potwierdzający utylizację, a samochód został wyrejestrowany.